دستگاه بسته بندی ۳۰ کیلویی علوفه ذرت 

machine for packaging corn forage

machine for packaging corn forage

قابلیت ها و مزایای دستگاه:

– قابلیت نصب سیستم HMI همراه با مودم جهت کنترل از راه دور و همچنین سیستم شصتی جهت سرعت عمل آپاراتور در راستای تولید .

– قابلیت نصب سیستم عیب یابی و رفع عیب از راه دور توسط تولید کننده دستگاه

– قابلیت نصب سیستم آماردهی میزان تولید بسته با SMS به شماره های تعیین شده

– قابلیت نصب سیستم دستیابی به برنامه PLC دستگاه از راه دور، برای تغییر تایم های اتوماسیون دستگاه، جهت بسته بندی مواد مختلف

– قابلیت اعلام تعداد بسته و حدود وزن علوفه بسته بندی شده

– قابلیت بسته بندی ذرت علوفه ای

– قابلیت بسته بندی تفاله چغندر قند

– قابلیت بسته بندی باگاس ( تفاله نیشکر) – قابلیت بسته بندی خوراک مِش ( ترکیب باگاس و ملاس)

– قابلیت بسته بندی یونجه ی تَر

– قابلیت بسته بندی کود ورمی کامپوست

– قابلیت بسته بندی زباله ی تَر جهت تولید کود کامپوزیت اورگانیک

– قابلیت بسته بندی مواد مشابه

– قابلیت نصب و انتقال سریع دستـگاه به مکان های مختلف بدون نیاز به سازنده دستگاه (با بازکردن چهارعدد پیچ و پنج عدد چهارشاخه برق، دستگاه به آسانی از هم جدا گردیده و به همان ترتیب در محل جدید مونتاژ و آماده به کار می شود).

با توجه به مشکلات ذخیره ذرت علوفه‌ای در سیلوهای سنتی و مزایای استفاده از ذرت علوفه‌ای بسته‌بندی شده و تاثیر این ماده غذایی مهم در افزایش تولید، نظر شما را به موارد زیر جلب می کنیم . استفاده از روش جدید در سیلو کردن ذرت علوفه‌ای سبب ماندگاری بالاترسیلو، کیفیت بهتر سیلو، برداشت آسان‌تر، سرعت بالاتر سیلو کردن، حفظ شیرابه مغذی سیلو و کاهش دور ریز خواهد شد، بطوری که در سیلوی سنتی، ۵۰ سانت از اطراف سیلو، به ویژه روی بار به دلیل آلودگی، دورریز خوراک را خواهیم داشت اما در روش جدید این دورریز تقریبا صفر خواهد بود. همچنین در این روش می‌توان دستگاه را در هر نقطه از دامداری، که کمتر مورد استفاده قرار می‌گیرد مستقر نمود با وجود اینکه مشابه خارجی این دستگاه در کشور وجود دارد اما دستگاه‌های داخلی به دلیل قابل رقابت بودن با دستگاه‌های خارجی، انتخاب بهتری برای دامداران خواهد بود. دستگاه‌های خارجی به دلیل عدم ارائه درست خدمات پس از فروش برای دارندگان خود مشکل ایجاد می‌کنند، معمولا این دستگاه‌ها طبق خواست مصرف کننده طراحی شده تا نیاز آنان به بهترین شکل تامین شود علاوه بر این، قیمت مناسب‌تری نسبت به مشابه خارجی خود دارند و می‌توان گفت با یک چهارم تا یک پنجم قیمت، همان خدمات و حتی بهتر را ارائه خواهند داد، دستگاه‌های ساخت داخل مطابق و مناسب با شرایط اقلیمی کشور ساخته شده و در نتیجه عمر مفیدتری خواهند داشت . تمام اینها و موارد ذکر شده دیگر به معنی کاهش هزینه برای دامدار خواهد بود.