دستگاه بسته بندی ذرت علوفه ای 30 کیلویی

p2

مشخصات فنی دستگاه بسته بندی ذرت علوفه ای:

– نوع بسته بندی: بسته بندی حجمی ۶۰*۴۰*۲۰ ( ۳۰ کیلویی )
– میزان بسته بندی در هر ساعت: ۴-۳٫۵ تُن
– مکانیزم دستگاه: هیدرولیک پنوماتیک مکانیکی
– برق مصرفی: ۳ فاز ۲۲۰ ولت
– هر ۱۰ کیلو پلاستیک بسته بندی: حدود 100 بسته ۳۰ کیلویی
انواع سفارش دستگاه بسته بندی ذرت علوفه ای:
– داخلی: جهت مصرف داخلی، کشاورزان، دامداری ها، خوراک دام و طیور، خوراک دام های پرواری و شیرده،فروشندگان چاپر ذرت علوفه ای
– صادراتی: جهت صادرات دستگاه بسته بندی ذرت علوفه ای به عراق، ترکیه، آذربایجان، ارمنستان، گرجستان، ترکمنستان، و ….
خدمات پس از فروش مستمر و پیگیر
در صورت تمایل به بسته بندی ذرت علوفه ای چاپر شده و یا خرید دستگاه بسته بندی ذرت علوفه ای، جهت مشاوره و راهنمایی رایگان با ما تماس بگیرید.

دستگاه پرس پلت میل

دستگاه پلت پرس میل

آشنایی با عملکرد دستگاه پرس پلت میل

اساس عملکرد پلت پرس ها حرکت رولرها بر سطح دای به صورتی است که محصولات خام ورودی به دستگاه تحت فشار بالا قرار گرفته و این فشار بالا منجر به عبور محصول از سوراخ های موجود بر سطح دای می شود با عبور محصول از دای تراکم محصول بیش از پیش افزایش یافته به طوری که به صورت گرانول های استوانه ای طویل تبدیل شده و هنگام خروج توسط کاتر طراحی شده قطع می گردند. این محصول متراکم که به صورت قطعاتی استوانه ای شکل به قطر 3 تا 15 میلیمتر در آمده پلت نامیده می شوند بر روی بار ریز سانتریفوژ ریخته و از طریق خروجی پلت پرس خارج می شوند. طول پلت ها با استفاده از امکاناتی که در پلت پرس تعبیه گردیده قابل تنظیم است.

قطر پلت های خروجی از دستگاه پلت پرس به قطر سوراخ های دای بستگی دارد. دای های پلت پرس های گروه صنعتی ولی عصر عجل الله تعلی فرجه الشریف دارای تنوع بالایی هستند. این دای های سواخ هایی با قطر 2 میلیمتر تا 15 میلیمتر را در بر می گیرند.

دستگاه های آسیاب میکسر

دستگاه آسیاب میکسر

دستگاه های آسیاب میکسر  ساخت گروه صنعتی ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف بسته به نوع استفاده و سفارش مشتریان در اندازه و ظرفیت های مختلف ساخته می شوند .

جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

کندانسور ( جهت تقطیر بخارات)

دستگاه کندانسور تقطیر بخارات

معرفی کندانسور

کندانسور در سیستم‌های دربردارنده مبدل گرما ابزار یا واحدی است که برای چگالش ماده ‌ایی از حالت گازی به حالت مایع به کار می‌رود و این کار را با خنک کردن آن ماده‌ انجام می‌دهد. در این فرآیند حرارت نهان (Latent heat ) ماده گرفته می‌شود و به خنک کننده کندانسور منتقل می‌شود. کندانسورها معمولاً مبدل گرما هستند و دارای طراحی‌های مختلف هستند. آنها در سایزهای مختلف و در اندازه خیلی کوچک ( دستی) تا کندانسورهای بسیار بزرگ صنعتی در فرآیندهای صنعتی موجود می‌باشند. کندانسورها در تهویه‌های هوا، در فرآیندهای شیمیایی صنعتی همانند تقطیر، کارخانه‌ها و دیگر سیستم‌های مبدل گرما استفاده می‌شوند. استفاده از آب یا هوای خنک به عنوان خنک کننده در اکثر کندانسورها امری طبیعی محسوب می‌شود. در واقع کندانسورها نوعی مبدل های حرارتی هستند که در آنها حرارت بخار داغ به یک سیال دیگر مانند هوا یا آب انتقال داده شده و در اثر آن ، بخار تا دمای اشباع سرد و به مایع تبدیل می گردد.

زباله سوز و لاشه سوز

زباله سوز

زباله سوز و لاشه سوز در اندازه ها و ظرفیت های مختلف تولید و بسته به نوع استفاده طراحی می شوند .

دستگاه برداشت هویچ

دستگاه کمباین هویچ

جهت اطلاع بیشتر تماس بگیرید